سشوار حرفه ای مادون قرمز بونیتا

این سشوار منحـصر به فرد با بهره گیری از تکنولوژی جدید مادون قرمز و تـوان بالای موتور به کار رفته در آن قابلیت آنرا داراست تا بدون ایجاد هیچ نوع آسیبی به ساختمان مــو عمـــل کند. وزن بســیار سبک و بدنه مقـــاوم باعث راحـــتی کار آرایشگر بوده و یک ابزار کامل برای مصرف کننده می باشد.

 ویژگی های سشوار بونیتا

-افزایش جریان خون در زیر پوست سر (تقویت ریشه و ساقه مو)
-جلوگیری از وز شدن و دوشاخه شدن مو
-افزایش درخشندگی مو
-کاهش آسیب به مو و پوست سر
-کوتاه شدن زمان خشک کردن مو تا 50%
-صدای کم در هنگام روشن بودن ( کاهش آلودگی صوتی)
-گرم‌کننده کندویی شکل با پوشش تورمالین

Previous
Next

گرمای مادون قرمز(اینفرارد) چیست؟

کلمه‌ی مادون از واژه‌ی لاتین INFRA آمده است. قرمز رنگ طولانی‌ترین طول موج قابل دیدن است. نور مادون قرمز طول موج بیشتری نسبت به نور قرمز دارد. طول موج بیشتر به معنای فرکانس پایین‌تر از نور قرمز است و در نتیجه مادون محسوب می‌شود.
تابش نور مادون قرمز به شکل طول موجی که از گرم‌کننده ساطع می‌گردد، تعریف می‌شود: یعنی 780 میکرومتر تا 1 میلی‌متر
سشوار با نور اینفرارد از طول موج طولانی این بازه استفاده می‌کند و طول موج 15نانومتر تا 1 میلی‌متر را ساطع می‌کند.

تفاوت نحوه عملکرد سشوار مادون قرمز(اینفرارد) و سشوار معمولی

سشوارهای معمولی با حرارت و جریان هوا کار می‌کنند و با گرم کردن هوای اطراف المنت‌های موجود در سشوار و انتقال آن، سطح موها داغ می‌شود. در این حالت هرچه حرارت بیشتر باشد مدت زمان خشک شدن مو نیز کمتر می‌گردد ولی چون حرارت قابل کنترل نبوده و بیش از استاندارد لازم است لذا سبب وارد آمدن آسیب‌هایی به مو در کوتاه مدت و طولانی مدت می‌گردد.

در کوتاه مدت سبب فریز شدن و دوشاخه شدن نوک مو می‌گردد و در بلند مدت نیز به کوتیکول مو آسیب رسانده و با آسیب به پوست سر و ریشه مو سبب افزایش ریزش مو می‌گردد. 

مادون قرمز دارای فن‌آوری نفوذ عمقی گرما است که گرما را درون کوتیکول مو وارد کرده و آن‌را از داخل به خارج گرم می‌کند. این فن‌آوری نه تنها زمان خشک کردن مو را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد، بلکه نوع ایمنی از طول موج بلند تا یک میلی‌متر  را ساطع می‌نماید.

سشوارهای مادون قرمز گرمای مطبوع‌تر و‌ملایم‌تری را ایجاد می‌کنند.
استفاده از سشوارهای اینفرارد مزایای بسیاری دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای این سشوار این است که مانع از ایجاد وز و دوشاخه شدن موها در اثر گرما می‌گردد و موهایی مستحکم‌تر و درخشانتر خواهید داشت. همچنین به دلیل کوتاه‌تر شدن زمان خشک شدن مو، در زمان هم صرفه‌جویی می‌شود.

با استفاده از سشوار مادون قرمز کف سر سالم‌تر می‌گردد.بنابراین برای موهای حساس و رنگ شده و همچنین کودکان و زنان باردار نیز مناسب است.

مزایای فن‌ آوری یون منفی

فن‌آوری یون می‌تواند مولکول‌های آب را بشکند و موها را سریع خشک کند. این تکنولوژی مانع از اشباع مو می‌گردد و در نتیجه از وز مو جلوگیری می‌شود.
در سشوار حرفه‌ای اینفرارد بونیتا از گرم کننده کندویی شکل سرامیکی با پوشش تورمالین استفاده شده است .تورمالین دارای ویژگی‌های خاص یونی بوده و تا ۴۰۰درصد بیشتر از سرامیک یون منفی آزاد می‌کند.
یون‌ها لایه کوتیکول مو را می‌بندند و باعث نرمی مو شده و رطوبت طبیعی مو را حفظ می‌کند.
این تکنولوژی باعث درخشندگی و استحکام مو می‌گردد.

ساعات پاسخگویی به چت آنلاین : شنبه تا چهارشنبه ۹ الی 17 و پنجشنبه ها ۹ الی ۱۲

تلفن بونیتا

درسترسی آسان

حق کپی از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلا مانع است …