اتو مو تیتانیومی اینفرارد حرفه ای

اتو موی تخت تیتانیومی بونیتا ، برای ایمنی و عملکرد مناسب طراحی شده است صفحـه هـای عـالی و ویژگی هـای انتــقال دمـایی، زیبایی، درخـشش که حـفـاظت از موی شما را تضمین می‌کند.

گرمای مادون قرمز(اینفرارد) چیست؟


کلمه‌ی مادون از واژه‌ی لاتین INFRA آمده است. قرمز رنگ طولانی‌ترین طول موج قابل دیدن است. نور مادون قرمز طول موج بیشتری نسبت به نور قرمز دارد. طول موج بیشتر به معنای فرکانس پایین‌تر از نور قرمز است و در نتیجه مادون  محسوب می‌شود.
اتو موی حرفه ای مادون قرمز بونیتا ، برای ایمنی و عملکرد مناسب طراحی شده است صفحـه هـای عـالی و ویژگی هـای انتــقال  دمـایی، زیبایی، درخـشش و حـفـاظت از موی شما را تضمین می‌کند.

تولید حرارت از طریق تکنولوژی اینفرارد در این اتو مو با عث می شود ساقه مو بدون هیچ گونه آسیبی سالم باقی بماند و همچنین رطوبت در درون لایه های تارهای مو حفظ شده و نتیجه بسیار بهتری نسبت به سایر اتو مو های معمولی داشته باشد.

دمای اینفرارد باعث می شود کراتین مو در درون تارهای مو حفظ شود . سرعت بالای گرم شدن ، سطح تیتانیومی ، عدم آسیب رسانی به مو و همچنین دکمه Lock Temp در این اتو آنرا به یک ابزار کامل جهت رفع همه نیازهای مصرف کننده تبدیل کرده است .

قبل
بعدی

ساعات پاسخگویی به چت آنلاین : شنبه تا چهارشنبه ۹ الی 17 و پنجشنبه ها ۹ الی ۱۲

تلفن بونیتا

درسترسی آسان

حق کپی از مطالب وب سایت با ذکر منبع بلا مانع است …